بهره برداری از شبکه انتقال برق سیمره دهلران ضروری است
نویسنده : ، موضوعات : هفتاد و هفتیا ، 3 ماه پیش ارسال شده

سرویس :

ایلام
-


زمان :  
۱۳۹۷/۱/۲۷ – ۱۵:۲۶
شناسه خبر :
۶۹۹۸۱۳

به گزارش خبرگزاری سایت ۷۷ تی از ایلام، احمد کرمی، ظهر امروز (۲۷ فروردین) در دیدار مدیرعامل برق منطقه ای غرب کشور اظهار کرد: توسعه شبکه های برق رسانی امروزه از مهم ترین معیارهای پیشرفت و توسعه یافتگی جوامع است و خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامی تحول چشمگیری در این حوزه در کشور و بویژه استان ایلام روی داده است.

 

وی، تاکید کرد: امروز تمامی نقاط شهر و روستایی استان ایلام از نعمت برق برخوردارند و حتی خدمات نظام در این حوزه شامل مناطق عشایری نیز شده و تلاش شده از طریق انرژی های جایگزین همچون انرژی خورشیدی نیاز این مناطق نیز مرتفع شود.

 

معاون استاندار ایلام، افزود: تامین برق مورد نیاز بخش صنعت نیز در سال های اخیر مورد توجه دولت بوده و تلاش شده با پرداخت یارانه از فعالان اقتصادی برای تامین انرژی حمایت شود.

 

کرمی، گفت: کشورمان در مسیر حرکت به سمت صنعتی شدن گام بر می دارد و در این میان ایلام به عنوان استانی مستعد در حوزه ذخائر انرژی بیش از سایر نقاط کشور مورد توجه دولتمردان است.

 

وی با اشاره به پروزه های بزرگ انتقال برق در استان افزود: احداث خط ۲۳۰ کیلووات سمیره- آبدانان – دهلران از طرح های در دست اجراست که با هدف ارتباط نیروگاه سد سیمره با پست ۲۳۰ کیلو ولت وحدت دهلران و انتقال انرژی برق تولیدی به مناطق نیازمند استان ایلام انجام می گیرد.

 

معاون عمرانی استاندار ایلام بر لزوم تکمیل این پروژه تا آغاز فصل گرما در استان تاکید و خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه نقش بسزایی در جلوگیری از اعمال خاموشی های احتمالی این مناطق در فصل تابستان دارد.

پایان پیام/۴۹۳


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت 77 تی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس