تلاش برای افزایش اندوخته‌های علمی و دینی زائران در برنامه های جمکران
نویسنده : ، موضوعات : هفتاد و هفتیا ، 2 ماه پیش ارسال شده

به گزارش گروه مهدویت و غدیر خبرگزاری سایت ۷۷ تی به نقل از مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری، مدیر آموزش و تبلیغ این مسجد با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از شهدا و خانواده‌های شهدای ۱۵ خرداد، اظهار کرد: برنامه‌های متعددی برای زائران در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده‌است.

وی با بیان اینکه در جُنگ‌های رمضان ویژه‌برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده که در طول ماه مبارک رمضان اجرا شده و می شود، افزود: در این راستا مرکز گل نرگس با اجرای برنامه‌های شاد و معرفتی خانواده‌ها را برای زیارت بهتر از مسجد مقدس جمکران یاری می‌دهد.

صبری با تاکید براینکه نمایشگاهی در صحن اصلی مسجد مقدس جمکران برپا شده‌است، گفت: این نمایشگاه موضوعاتی چون سبک زندگی اسلامی، مزاج شناسی و اصلاح تغذیه، خانواده و فقه کاربردی و غیره را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه آموزش فقه کاربردی به‌صورت کارگاهی برگزار می‌شود، ادامه داد: مسائل اقتصادی و معاملات بانک‌ها ازجمله این عناوین بوده که با استفاده از کارشناسان مجرب برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و تبلیغ مسجد مقدس جمکران در پایان خاطرنشان کرد: هدف از اجرای برنامه های فرهنگی و معرفتی در این مکان مقدس این است که به اندوخته‌های علمی و دینی زائران افزوده‌ شود، بنابر این، تمامی برنامه‌ها در راستای این هدف مهم انجام می‌شود.

پایان پیام/۹

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت 77 تی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس