قبول سخت ترین و وحشتناک ترین صحنه های جهاد، ایمان ابراهیمی می خواهد
نویسنده : ، موضوعات : هفتاد و هفتیا ، 1 هفته پیش ارسال شده

سرویس :

کرمانزمان :   ۱۳۹۷/۵/۱۸ – ۲۲:۰۰ شناسه خبر : ۷۱۶۷۱۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سایت ۷۷ تی از کرمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، امشب ( ۱۸ مرداد ) در سومین سالگرد شیخ بصیر و روحانی مبارز حجت الاسلام محمد شیخ شعاعی و شهدای غواص با بیان اینکه همه ظالمان همانند داعش و کسانی که آنها را بوجود آوردند با آنها شریک هستند، افزود: شما دیدید ستمگر رفت؛ ستمگر همانند برف در مقابل کوه هست که رفتنی است این مصداق همه ستمگرانی همچون صدام، داعش و غیره هستند.

 

وی ادامه داد: در بین شهدای جنگ که همه شهید شدند و مصداق آیه ولا تحسین الذین قتلوا…شدند، اما در همان شهدا هم یک مراتبی وجود دارد؛ افزود: ما در صحنه جنگ چند صحنه خط شکنی با غواص داشتیم که یکی والفجر ۸ و در رودخانه بود که هیبتی خاص این رودخانه داشت و با موفقیت تمام شد.

سردار سلیمانی بیان داشت: در عملیات دوم درجات و مراتب بالاتری داشت چراکه در عملیات اول دشمن را غافلگیر کردند، من وقتی صدای شهید حاج احمد امینی پشت بی سیم شنیدم اسم رمز من در جبهه حبیب بود، آهسته صدا زد به من گفت احمد احمد حبیب که من شعله ای در وجودم ایجاد شد ما نگران بودیم اما آنها خوشحال و بدون اضطراب بودند.

 

وی در خطاب به فرزندان شیخ شعاعی با بیان اینکه من به فرزندان این شهید تبریک می گویم، حسین آقا تو گفتی من بابایم را ندیدم شما همیشه پدرت را می بینی، این مرگ اختیاری است و تا همیشه زنده هست؛ اظهار داشت: در عالم خلقت آیا از ارزش مناجات در آب هم بالاتر هست؟ همانند شیخ شعاعی، فقط الله اکبر وی به هزاران سال عبادت ارزش دارد، این الله اکبر اعتقادی بود شما هرچه بخواهید ارزش گذاری کنید نمی توانید این را ارزش گذاری کنید.

 

 

شهید زنده دوران دفاع مقدس گفت: یک انسان بدون سنگر بدون پناه رفت و خط دشمن را در هم تنیده به همین دلیل شیخ شعاعی سمبل در حقیقتِ دین، در روحانیت انقلابی و مجاهد که قبول سخت ترین و وحشتناک ترین صحنه را می کند و سمبل جهاد و ایستادگی و مقاومت است.

 

وی با بیان اینکه وقتی حضرت ابراهیم را در آتش پرتاب کردند گفتند خواسته ای از خدا داری، گفت همین که خدا مرا می بیند کافی است، تصریح کرد: من آنچه می توانم در عملیات والفجر ۴ تداعی کنم، ایمان ابراهیمی بود؛ فقط فرمانده آنها یک نگاه سوال انگیز به من کرد، غواص توان ایستادگی در آب نداشت و فقط صدای الله اکبر، یا زهرا، یا حسین و اینچنین صداهایی بود و هیچ صدای سلاحی نبود بلکه صدا، صدای مناجات با خدا بود.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه بیان داشت: اما در کربلای چهار از همان نقطه شروع که غواص ها پا در آب گذاشته بودند، دشمن متوجه شده بود و آتش بر سر بچه های ما ریخت، امیدی نبود، دشمن بر ساحل ما مشرف بود، دشمن با دقت آتش عجیبی ایجاد کرد خیلی از بچه ها قبل از اینکه پا در آب بگذارند، شهید شدند لذا این ایمان ابراهیمی می خواهد که بتوانند محکم بایستند.

 

وی ابراز امیدواری کرد: ان شاالله فرزندان شهید به واسطه این چند جمله از ما راضی باشند.

پایان پیام/۴۸۰

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت 77 تی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس